Murarka ogrodowa - System BioDar
Galeria Selekcja kokonów - poradnik
DE EN
BioDar
  • Gospodarstwo kulturowe
  • Dr inż. Stanisław Flaga
  • Wydawnictwo
  • Dorota Flaga

Trzmiel ziemny (towar wycofany z oferty)

Gospodarstwo w swej ofercie posiada trzmiele przeznaczone do zapylania upraw pod osłonami (pomidory, papryka, oberżyna, melony), roślin jagodowych (truskawki, borówka wysoka) oraz upraw nasiennych. Trzmiele wykorzystywane do zapylania upraw pod osłonami sprzedawane są w dwóch wielkościach rodzinek:

  • rodzinka średnia (70-90 robotnic) przeznaczona na powierzchnię do 1500 m2 upraw szklarniowych, cena 151,20 zł,
  • rodzinka duża (powyżej 130 robotnic) przeznaczona na powierzchnię do 2500 m2 upraw sadowniczych i jagodowych, cena 183,60 zł.

Rodzinki te mają zainicjowany rozwój pokolenia płciowego. Wszystkie oferowane rodzinki umieszczone są w ulach bezobsługowych i nie wymagają dodatkowego dokarmiania. Żywotność rodzin od 4 do 6 tygodni. Cena rodzin uzależniona jest od wielkości zamówienia i okresu odbioru. Dodatkowe wyposażenie stanowią statywy pod uliki oraz osłony chroniące gniazda przed deszczem i silnym nasłonecznieniem.

Materiał rozrodczy stanowią linie hodowlane wyselekcjonowane z krajowych populacji trzmiela ziemnego. Ze względu na duże zainteresowanie polskimi trzmielami zamówienia prosimy składać mailowo z wyprzedzeniem co najmniej 3 miesięcy.

BioDar.com.pl © Wszelka treść zawarta na stronie jest własnością jej autorów. Zabrania się kopiowania bez zgody autora.
Webmaster